• Individualus požiūris
  Asmeniškas bendravimas ir dėmesingumas kiekvieno kliento poreikiams ir problemoms.
 • Profesionalumas
  Patyrusių, kūrybingų ir dėmesingų  specialistų komanda.
 • Kompetencija
  Nuosekli pagalba nuo verslo idėjos gimimo iki jos realizavimo.
 • Vertybės
  Jaučiamės atsakingi už savo aplinką, todėl siekiame savo darbais teigiamai prisidėti prie Lietuvos ateities kūrimo.

Sėkmingai įgyvendintas įmonių grupinės eksporto iniciatyvos (IGEI) projektas

              
UAB „Consultus Magnus” sėkmingai įgyvendino projektą „Lietuvos verslo konsultacijų, medienos, IT, statinių ir inžinerinių sistemų projektavimo įmonių verslo misija Gruzijoje”. Projektas finansuojamas Všį „Versli Lietuva“ įgyvendinamo projekto „Galimybės verslui kurtis ir plėstis“ (projekto kodas VP2-2.2-ŪM-03-V-04-001), finansuojamo ES struktūrinių fondų, pagal 2007–2013 m. ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ įgyvendinimo priemonę VP2-1.3-ŪM-05-K „Asistentas-3“.

Projekto vertė – 51448,00 Lt, iš kurių 23151,60 Lt sudarė ES struktūrinė parama.
Projekto veiklų pradžia – 2014 m. rugsėjo 15 d.
Projekto pabaiga – 2014 m. rugsėjo 18 d.
 
Projekto metu 8 įmonių atstovai (UAB „Consultus Magnus“, UAB „MD Projects“, UAB „Getweb“, UAB „Strateginiai transporto sprendimai“, UAB „AIF LT“, UAB „Slėnis“, UAB „Kauno kuras“, UAB „Arsta Group“) lankėsi Gruzijoje, kur buvo organizuojami susitikimai su įvairių verslo sričių ir valstybinių institucijų atstovais.
Misijos metu buvo išsamiai susipažinta su Gruzijos verslo ypatybėmis, rinkos struktūra, valstybinių institucijų požiūriu į užsienio kompanijas, buvo išsiaiškinta kokie pirmieji žingsniai turi būti atlikti, norint pradėti eksportą Gruzijoje, gauta informacija, kokių klaidų reikia išvengti, užmegzta daug naudingų kontaktų, su kuriais šiuo metu yra aktyviai bendraujama ir dirbama. Įmonės sudarė teigiamą įvaizdį apie Lietuvos verslą, jo plėtrą kitose šalyse, Gruzijos institucijos ir verslo kompanijos išreiškė teigiamą požiūrį ir pažadėjo pagalbą siekiant įeiti į šios šalies rinką. Jau artimiausiu metu yra tikimasi pasirašyti pirmuosius bendradarbiavimo susitarimus.