• Individualus požiūris
  Asmeniškas bendravimas ir dėmesingumas kiekvieno kliento poreikiams ir problemoms.
 • Profesionalumas
  Patyrusių, kūrybingų ir dėmesingų  specialistų komanda.
 • Kompetencija
  Nuosekli pagalba nuo verslo idėjos gimimo iki jos realizavimo.
 • Vertybės
  Jaučiamės atsakingi už savo aplinką, todėl siekiame savo darbais teigiamai prisidėti prie Lietuvos ateities kūrimo.

Inovatyviems gaminiams ir paslaugoms tobulinti papildomai skirta 81 mln. Eur

Ekonomikos ir inovacijų ministerija, skatindama diegti inovacijas versle bei tobulinti inovatyvius gaminius ir paslaugas, 120 Lietuvoje veikiančių įmonių iš rezervo sąrašo skyrė papildomą 81 mln. eurų finansavimą pagal Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Eksperimentas“. Finansavimas šioms įmonėms skirtas iš Ateities ekonomikos DNR plane numatytų lėšų.

Pagal ES investicijų priemonę „Eksperimentas“ papildomas finansavimas iš rezervo sąrašo buvo skirtas visoje Lietuvoje veikiančioms gyvybės mokslų įmonėms – finansuotas 21 projektas, kuriam paskirstyta 14,3 mln. eurų. Kituose sektoriuose veikiančioms 99 įmonėms paskirstyta 67,5 mln. eurų.

Pagal priemonę „Eksperimentas“ finansuojamos tiek Lietuvos regionuose, tiek visoje Lietuvoje veikiančių bendrovių vykdomos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklos, taip pat įmonių pradinės investicijos, kuriomis kuriama nauja ar plečiama esamos įmonės infrastruktūra. Taip pat finansuojamos visoje Lietuvos teritorijoje veikiančių įmonių ir naujų produktų bei technologijų sertifikavimo veiklos.

Iš viso pagal priemonę „Eksperimentas“ paskirstyta daugiau kaip 151 mln. eurų ES investicijų.

Visi UAB „Consultus Magnus“ rengti projektai taip pat pateko į finansuojamų projektų sąrašą!