• Individualus požiūris
  Asmeniškas bendravimas ir dėmesingumas kiekvieno kliento poreikiams ir problemoms.
 • Profesionalumas
  Patyrusių, kūrybingų ir dėmesingų  specialistų komanda.
 • Kompetencija
  Nuosekli pagalba nuo verslo idėjos gimimo iki jos realizavimo.
 • Vertybės
  Jaučiamės atsakingi už savo aplinką, todėl siekiame savo darbais teigiamai prisidėti prie Lietuvos ateities kūrimo.

Consultus Magnus skatino eurointegracinius procesus Moldovoje

  

UAB „Consultus Magnus” sėkmingai įgyvendino projektą „Moldovos regionų pilietinės visuomenės informavimas apie eurointegracinių procesų naudą”. Projekto Nr. K2016-VB-MD-067.
Projektas įgyvendinamas pagal Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programą. Projektas finansuojamas iš Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų.

Projekto vertė – 11500,00 eurų, iš kurių 10000,00 eurų sudarė parama.
Projekto veiklų pradžia – 2016 m. gegužės 01 d.
Projekto veiklų pabaiga – 2016 m. spalio 01 d.
 
Projekto metu UAB „Consultus Magnus” įvykdė visas numatytas veiklas:
 1. Informacinių straipsnių parengimas, spausdinimas ir talpinimas internete ir vietinėje Gagauzijos/Taraklijos žiniasklaidoje, siužetų ir laidų vietinėje ir regioninėje televizijoje bei radijuje parengimas;
 2. Informaciniai seminarai Gagauzijoje ir Taraklijoje, skirti eurointegracinių procesų populiarinimui;
 3. Projekto partnerio vizitas į Lietuvą, skirtas supažindinti su Lietuvos institucijų, veikiančių eurointegracijos, pagalbos NVO srityse.
Projektas yra labai svarbus Gagauzijos regionui ir kitiems rusakalbiams regionams Moldovoje. Jis taps projekto partnerio - asociacijos „Pro-Europa“ iniciatyvų tąsa kokybiškesniame lygmenyje, pritraukiant ekspertus iš Lietuvos. Taip pat projektas prisidės prie dialogo vystymo tarp Moldovos ir ES, o visuomenė galės įgyti patikimus partnerius ES vaidmenyje. Projekto partneris asociacija „Pro-Europa“ toliau aktyviai vykdys informacines eurointegracines kampanijas, susipažinusi su atitinkamų institucijų veikla, pritaikys šios veiklos veikimo modelį kasdieninėje veikloje Moldovoje, taip užtikrindama sklandesnį eurointegracinių vertybių sklaidos procesą ateityje. Taraklijos universitetas įgavęs reikiamos informacijos apie europines iniciatyvas, skirtas akademiniam personalui ir studentams, pradės aktyviai naudotis šiomis programomis (pvz. tarptautiniai mainai), bus užmegzti tarptautiniai santykiai su Europos universitetais.